Technik – konserwator obiektu – Wolsztyn

Jesteśmy jedną z największych firm branży spożywczej w Polsce, nasze produkty sprzedajemy do ponad 90 krajów świata.

Dołącz do zespołu Grupy Polmlek!

Zacznij pracę w  PHZ SM LACPOL Sp. z o.o. w Wolsztynie. Zmieniamy wolsztyński zakład, tworzymy ambitny zespół. Wykorzystaj szansę, rozwijaj się z nami !!

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Technik - konserwator obiektu

Opis stanowiska:

  • Dbałość o estetyczny wygląd terenów zielonych poprzez wykonywanie prac ogrodniczych : przycinanie krzewów i drzewek, koszenie trawy, wyrywanie chwastów itp.
  • Praca przy użyciu narzędzi ogrodniczych typu kosiarki, kosy spalinowe itd.
  • W okresie zimowym: odśnieżanie i usuwanie lodu z ciągów komunikacyjnych, a także posypywanie ich solą i piaskiem,
  • Wykonywanie inspekcji terenu zakładu
  • Wykonywanie drobnych napraw i konserwacji infrastruktury i obiektów budowlanych
  • Utrzymanie ogólnego porządku chodników, placów i dróg wewnętrznych
  • Umiejętność wykonywania drobnych prac naprawczych ogólnobudowlanych, hydraulicznych czy elektrycznych
  • Wsparcie w codziennej pracy Działu Utrzymania Ruchu

Jeśli jesteś osoba która posiada:

  • Doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych, naprawczych, gospodarczych
  • Zainteresowania i uzdolnienia techniczne tzw. zmysł techniczny
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnienia z grupy SEP do 1 kV oraz wiedza z zakresu automatyki
  • Cechy charakteru takie jak: odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, solidność, umiejętność współpracy z innymi,

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanychkwalifikacji i kompetencji (podstawa + premia kwartalna)
  • Niezbędne narzędzia potrzebne dowykonywania obowiązków
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Ponosimykoszty badań lekarskich + koszt wyrobienia książeczki sanepidu
  • Praca wstabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wczasy wHotelach Grupy z możliwością dofinansowania
  • Premia do 500 zł za polecenie i przyuczenie nowych pracowników
  • ProgramDOCENIAMY POMYSŁY, w którym nagradzamy premiami nawet do 3 000,00 zł pomysły na innowacje w firmie
  • Premie świąteczne

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel.  , 728 413 470,  68 347 43 22 lub adres: sylwia.kurkowiak@lacpol.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji aktualnej i przyszłych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).