Biuro Obsługi Klienta – GRUPA POLMLEK


Kierownik Biura Obsługi Klienta
Małgorzata Kowalska
kom.: +48 666 884 918 
Malgorzata.Kowalska@grupapolmlek.com

Dział Obsługi Klienta
fax BOK: +48 23 682 10 79

Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Katarzyna Pazdrąg
kom.: +48 694 430 307
Katarzyna.Pazdrag@grupapolmlek.com
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Helena Karkowska
kom.: +48 795 114 404
Helena.Karkowska@grupapolmlek.com
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Katarzyna Galik
kom.: +48 882 093 361 
Katarzyna.Galik@grupapolmlek.com
Specjalista ds. obsługi klienta
Aneta Siemek
kom.: +48 602 147 472
Aneta.Siemek@grupapolmlek.com
Specjalista Ds. Obsługi klienta
Paulina Mossakowska
kom.: +48 725 010 241
Paulina.Mossakowska@grupapolmlek.com
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Martyna Suwalska
kom.: +48 606 696 006
Martyna.Suwalska@grupapolmlek.com
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Dorota Pecko
kom.: +48 606 696 006
Dorota.Pecko@grupapolmlek.com
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Magdalena Skoczylas
kom.: +48 668 014 214
magdalena.skoczylas@grupapolmlek.com