Śmietana homogenizowana jest naturalnie ukwaszana, nie zawiera zagęstników i stabilizatorów. Wspaniale nadaje się jako dodatek do zup, sosów, sałatek, ciast, naleśników i świeżych owoców.

Kefir swój znakomity, niepowtarzalny smak zawdzięcza rygorystycznej higienie procesu produkcyjnego i jakości mleka.

Koktajl to fantastyczny napój mleczny, smaczny i orzeźwiający − doskonały na gorące dni. Koktajl Lacpol to wspaniały smak słonecznych truskawek lub soczystych jagód połączonych z wyśmienitym jogurtem.

Jogurt naturalny to źródło białka, wapnia i witamin potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu − nie zawiera dodatku cukru. Jest doskonałym deserem dla osób dbających o swoje zdrowie i wygląd, a także nieodzownym dodatkiem do świeżych owoców, zup, sosów i innych potraw.

Gama produktów schładzanych produkowanych przez Zakład Mleczarski w Kobylnicy obejmuje również jogurty owocowe. Dobroczynny wpływ bakterii jogurtowych znany jest od tysięcy lat i obecnie trudno sobie wyobrazić nowoczesną dietę bez obecności jogurtów w codziennym menu. Zakład oferuje jogurty w małych opakowaniach, znakomitych jako drugie śniadanie w szkole czy w pracy oraz w opakowaniach „familijnych” (jogurty o smaku soczystej truskawki, czarnej jagody oraz słonecznej moreli).

Uzupełnienie gamy produktów to mleko spożywcze pasteryzowane. Najwyższa jakość surowca zapewnia zachowanie wszystkich walorów prawdziwego wiejskiego, świeżego mleka. Jego walory najłatwiej można opisać krajobrazem Pobrzeża Słowińskiego, z którego się wywodzi, a którego stylizowany obraz umieszczany jest na każdym opakowaniu.