Oferta Hotelowa

Grupa Lacpol posiada w ofercie:

Pensjonat Witoldówka

„Witoldówka”

to odrestaurowany, zabytkowy pensjonat, w którym uzdrowiskowy klimat nie uległ żadnym zmianom od wielu lat. Spełnia wymagania systemu zarządzania jakością zgodnie z wymogami PN-EN ISO 9001-2001 oraz posiada wdrożony system HACCP. Wpis do Złotej Księgi Gastronomii Polskiej potwierdza wspaniałą atmosferę oraz kunszt kulinarny oferowane przez Pensjonat.

Do dyspozycji Gości oddanych jest trzydzieści sześć pokoi jedno, dwu i trzyosobowych oraz pięć apartamentów, posiadających stałe łącza internetowe, a także wyposażenie telewizyjno-foniczne.

W „Witoldówce” działa restauracja, której domeną jest polska kuchnia domowa. Dwie sale konferencyjne przeznaczone dla 20 i dla 60 osób, pozwalają organizować szkolenia, kursy, narady, konferencje i tym podobne spotkania.

Normą dla naszego personelu jest profesjonalna obsługa organizowanych przez nas okolicznościowych przyjęć i bankietów, podczas których zapewniamy atrakcyjne niespodzianki kulinarne.

Zabytkowy charakter architektury oraz wystrój pensjonatu, tworzą niepowtarzalny klimat czyniący go jednym z najczęściej fotografowanych obiektów miasta.

„Witoldówka” jak i znajdujący się w pobliżu hotel „Uśmiech”, położone są w samym centrum Krynicy Zdroju, tuż przy głównym Deptaku, w sąsiedztwie Pijalni Wód Mineralnych, obok Centrum Zabiegowego, Łazienek Mineralnych, muszli koncertowej oraz Góry Parkowej.

Jako gospodarze centrum wypoczynkowego będziemy zaszczyceni, jeżeli zechcą Państwo powierzyć nam organizację swojego wolnego czasu. Stałym Gościom, oraz Klientom znacznie przedłużającym swój pobyt oferujemy zniżki i upusty. Grupom zorganizowanym gwarantujemy możliwość negocjacji ceny.

Państwa pobyt w centrum rekreacyjnym LACPOL będzie dla nas wyróżnieniem!

Serdecznie zapraszamy!

http://www.witoldowka-krynica.pl/


Jastrzębia Góra

Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy LACPOL W Jastrzębiej Górze

ul. Wrzosowa 18
84-104 Jastrzębia Góra

Proponujemy Państwu wypoczynek w ośrodku LACPOL w Jastrzębiej Górze, położonym w centralnej części miejscowości, blisko morza (spacerem około 10 minut do plaży).

POKOJE – ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy LACPOL oferuje noclegi w 11 komfortowo urządzonych, 2-osobowych pokojach z łazienkami (wanna lub prysznic, toaleta, bidet, umywalka, lustro, suszarka do włosów). W pokojach znajdują się pojemne szafki, stoły z krzesłami, jedno lub dwuosobowe wygodne łóżka, czajnik, radio, lodówka. W korytarzu każdego pokoju jest wbudowana ogromna szafa z półkami i wieszakami.

Cena:

55 zł/pokój/os/dzień,

100 zł/apartament/os/dzień

(dzieci do lat 3 bezpłatnie)

SALA KONFERENCYJNA/ŚWIETLICA – nasz obiekt dysponuje przestronną salą konferencyjną/świetlicą, z telewizorem, mogącą pomieścić 30 osób. Istnieje możliwość skorzystania z tablicy/rzutnika do prowadzenia szkoleń lub narad służbowych. Wielkość sali umożliwia również organizację spotkań integracyjnych lub imprez okolicznościowych. Rozkład pomieszczeń pozwala na wydawanie na salę posiłków przygotowanych lub odgrzanych w kuchni.

KUCHNIA – do dyspozycji gości oferujemy dużą samoobsługową kuchnię, wyposażoną w kuchenkę, mikrofalówkę, dużą lodówkę, ekspres do kawy, toster i czajnik.

STREFA REKREACJI – w części piwnicznej oferujemy przestronną strefę rekreacji: kącik zabaw dla dzieci oraz stół do tenisa stołowego.

PLAC ZABAW, GRILL – na zewnątrz budynku znajduje się plac zabaw dla dzieci, oraz strefa grillowa (betonowy grill wraz z dużym placem).

W holach do dyspozycji gości czekają wygodne ławy ze stolikami, bujaczek dla najmłodszych gości, a także urządzenia użytkowe: deska do prasowania,
żelazko.

PARKING – dla naszych gości do dyspozycji jest parking niestrzeżony przed ośrodkiem. Obiekt jest chroniony przez firmę ochroniarską.

Teren Ośrodka jest ogrodzony i dostępny tylko dla naszych Gości, którzy mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich pociech. Istnieje możliwość pobytu z czworonożnym przyjacielem (po uprzednim uzgodnieniu).

Zapraszamy przez cały rok!

Strona internetowa i kontakt: https://lacpolgdynia.pl/Pozostałe hotele Grupy POLMLEK:

„>

„>

„>
„>

„>

„>