O nas

Lacpol

Od rozpoczęcia działalności w 1988 r. PHZ SM LACPOL Sp. z o.o. jest czołowym eksporterem produktów mleczarskich do wszystkich krajów świata oraz producentem wyrobów mleczarskich dostępnych na rynku krajowym, unijnym i całego świata.

Kształt i forma przedsiębiorstwa, to efekt wieloletniej współpracy między zakładami wchodzącymi w jego skład. Tradycje handlowo-usługowe łączą się z doświadczeniem produkcyjnym. Realizacja ściśle określonych perspektyw rozwoju, przez zakłady tworzące firmę LACPOL, pozwoliła na stworzenie elastycznej kooperacji produkcyjno-handlowej.

Każdy z zakładów wchodzących w skład PHZ SM LACPOL specjalizuje się w produkcji określonego segmentu artykułów mleczarskich. Taka forma działalności, wszystkich zakładów przedsiębiorstwa, pozwala na zastosowanie i wykorzystanie wielu nowoczesnych i specjalistycznych technologii produkcji. Dobrze znana nam praktyka mleczarska nakazuje łączenie tradycji i innowacji, przy czym niezwykle istotnym elementem jest wysoka jakość surowca. Naszym priorytetem jest zaufanie, ale także gwarancja rzetelnej i doskonałej współpracy.

Przedsiębiorstwo LACPOL dostarcza całą gamę produktów mleczarskich zaliczanych zarówno do grupy artykułów świeżych, dojrzewających, jak i tzw. suchych.

W ramach firmy PHZ SM LACPOL Sp. z o.o., którą tworzą jednostki obejmujące swoim zasięgiem całą Polskę, działa 8 zakładów produkcyjnych i usługowych. Oprócz działalności produkcyjnej świadczymy również usługi magazynowo-chłodnicze i hotelarskie oraz jesteśmy wydawcą jedynego na rynku krajowym mleczarskiego czasopisma popularno-naukowego „Przegląd Mleczarski”. Dzięki stałej współpracy ze środowiskiem naukowym działalność PHZ wyróżnia się łączeniem tego, co najlepsze w tradycji i nowoczesnej technologii oraz technice.

Szeroka współpraca ze światowymi koncernami spożywczymi nadaje produktom firmy LACPOL rozpoznawalność na całym świecie.

Pragniemy zachęcić Państwa do korzystania z usług oferowanych w ramach Przedsiębiorstwa Handlu Zagranicznego Spółdzielni Mleczarskich LACPOL!

W 2019r. LACPOL dołączył do Grupy POLMLEK