Specjalista ds. skupu mleka – Wolsztyn

Jesteśmy jedną z największych firm branży spożywczej w Polsce, nasze produkty sprzedajemy do ponad 90 krajów świata.

Dołącz do zespołu Grupy Polmlek!

Zacznij pracę w  PHZ SM LACPOL Sp. z o.o. w Wolsztynie. Zmieniamy wolsztyński zakład, tworzymy ambitny zespół. Wykorzystaj szansę, rozwijaj się z nami !!

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Specjalista ds. skupu mleka

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość zagadnień z zakresu produkcji, przechowywania oraz transportu mleka
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy, samodzielność
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy
  • Zaangażowanie w pracę
  • Dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych
  • Doświadczenie handlowe
  • Znajomość rynku rolniczego
  • Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Prowadzenie rozliczeń i ewidencji związanej z obsługa dostawców
  • Przygotowywanie raportów i analiz dot. skupu
  • Pozyskiwanie nowych dostawców
  • Stałe kontakty z dostawcami mleka i doradztwo

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę);
  • Premie i dodatki, premie kwartalne
  • Ponosimy koszty badań lekarskich + koszt wyrobienia książeczki sanepidu
  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Wczasy w Hotelach Grupy z możliwością dofinansowania
  • Premia do 500 zł za polecenie nowych pracowników
  • Program DOCENIAMY POMYSŁY, w którym nagradzamy premiami nawet do 3 000,00 zł pomysły na innowacje w firmie

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel.  , 728 413 470,  68 347 43 22 lub adres: sylwia.kurkowiak@lacpol.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji aktualnej i przyszłych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).